Головна
>
Кіно
>

Фільми «Королі репу» і «Найкращі вихідні» відтепер доступні онлайн

Фільми «Королі репу» і «Найкращі вихідні» відтепер доступні онлайн

Українські фільми «Королі репу» режисера Мирослава Латика та «Найкращі вихідні» режисера Владислава Климчука вийшли на платформах Megogo та Netflix.

Кадр з фільму «Найкращі вихідні»

Фільм «Королі репу» вийшов на Megogo. Він розповідає історію дорослішання, змішану з кримінальними пригодами та першими почуттями. Головні персонажі, Казан і Арахіс, проживають у звичайному українському селі та мають спільну незвичайну мрію — стати відомими реп-виконавцями, як-от американський артист Lil Peep: із тату на всьому тілі, оверсайз сорочкою та кепкою.

Та от Казан закохується у Свєтку — дівчину, яка працює у придорожній крамниці. Щоб здобути прихильність Свєти, Казан вирішує заробити грошей і вступає у спільноту нових «друзів», які виявляються бандитами.

Фільм презентували на Одеському міжнародному кінофестивалі ще у 2021 році, однак через пандемію та повномасштабне вторгнення в прокат стрічка вийшла в прокат лише у 2023 році.

Кінокритик Ігор Кромф у рецензії для Ліруму розповів, що режисер Мирослав Латик «тонко й навіть із певною долею гумору говорить про важливу проблему»:

«Однією з важливих тем, які підіймає цей фільм, це тема безвиході. Усі герої фільму, так чи інакше, прагнуть виїхати із села. Казан і Арахіс через реп-кар’єру, Свєта через своїх кавалерів, мати Казана через роботу. Усі в селі не бачать жодних перспектив. І насправді це дійсно дуже правдоподібний опис головної проблеми цих регіонів».

На Netflix вийшла стрічка «Найкращі вихідні» — це комедія, у якій випадково перетинаються чотири історії не пов’язаних між собою людей, які приїздять до Києва. У кожного з них свої плани на вихідні, але їх об’єднає музичний фестиваль Atlas Weekend. «Найкращі вихідні» — перший художній фільм про український музичний фестиваль. 

У фільмі з’являться й зіркові камео: Verka Serduchka, alyona alyona, The Hardkiss, Onuka, Артем Пивоваров, Олексій Дурнєв та ще кілька зірок. Музичним продюсером фільму став Євген Філатов (The Maneken), а саундтрек Твій день записали Юлія Саніна (The Hardkiss), alyona alyona, Артем Пивоваров та Onuka.


Читайте також: На Takflix вийшла документальна драма про Василя Стуса

Над створенням цього матеріалу працювала команда із шести людей.
Допоможи нам продовжувати працювати на цьому ж рівні — задонать Ліруму на Buy Me a Coffee

Підтримай Лірум

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023