Гурт Юри Самовілова випустив трек про Суми

16 квітня гурт Юри Самовілова презентував новий сингл Місто, присвячений Сумам. Як розповідає музикант, це місто стало особливим для нього: 

«Інколи людям доводиться лишати свої домівки та рідні міста. Я не є виключенням. Вийшло так, що наразі я не можу вільно навідувати мій дім у Донецьку. Ця пісня — про Суми. Місто, яке завжди зустрічає такими любими мені дощами, зеленню та сумом так, що деколи здається, що я вдома», – розповів артист.

Також у коментарі для LiRoom Самовілов розповів, що це перший трек, в якому у гурту спочатку був лише текст, а не мелодія.

Наразі сингл доступний на Google Play, Spotify та Deezer, незабаром також з’явиться на Apple Music.

Нагадаємо, що у 2017 році вийшов дебютний міні-альбом українського музиканта Юри Самовілова. В ЕР Маленька квітка увійшло чотири треки, один з яких – на вірші Сергія Жадана. До виходу релізу ми також спілкувалися з артистом, прочитати це інтерв’ю можна тут. Рік тому артист презентував ще один мініальбом Вітер Дужчає.

Також Юра Самовілов – фіналіст десятого сезону «Голос», за яким ми слідкуємо у наших рекапах. Коментарі до його виступів можна знайти тут: сліпі прослуховування, бої та нокаути.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.