Sziget показав афтермуві, оголосив Love Revolution та назвав дату старту продажу квитків

Угорський фестиваль Sziget випустив офіційне афтермуві Sziget-2017. Фестиваль відбувався з 9 по 16 серпня в Будапешті. Хедлайнерами цього року були Kasabian. Wiz Khalifa, Macklemore & Ryan Lewis, Pink тощо.

Разом з тим, як ми повідомляли раніше, Sziget оголосив про певні зміни в концепції фестивалю. Наступний фест пройде під егідою Love Revolution.

“Cпільнота Sziget формувалася 25 років, щоб створювати тимчасову “країну мрії” на один тиждень на рік, яка б ставала європейським центром культурних і мистецьких зустрічей. Меседж Love Revolution підсумовує і підтверджує цінності, які лежали в основі Sziget і які він представляв уже чверть століття”, – прокоментував генеральній директор фестивалю Тамаш Кадар.

Окрім того стало відомо, що продаж перших квитків на Sziget-2018 стартує 8 листопада, о 13:00. Протягом перших 24 годин буде можливість купити так звані “квитки для ранніх пташок” та отрмати статус Szitizen Prime. Ознайомитися з деталями, цінами та додатковою інформацією можна на офіційному сайті.

Нагадаємо, що LiRoom вже три роки поспіль їздить на фестиваль Sziget та веде звідти репортажі.

> Щоденники Sziget-2015

> Щоденники Sziget-2016

> Щоденники Sziget-2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.