Головна
>
Відео
>

Гурт ТНМК презентував кліп про лайкоманію

Гурт ТНМК презентував кліп про лайкоманію

Сьогодні, 5 квітня, гурт ТНМК презентував кліп на пісню Дзеркало. Трек став головною піснею шостого альбому команди Дзеркало, що вийшов у 2014 році.

Над кліпом працювали Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак, які нещодавно зняли кліп для номінанта премії YUNA Ivan Navi на пісню Влипли.

«Кліп Дзеркало несе актуальний соціальний меседж: глянцеве життя – це вигадана оболочка, віртуальний світ, в якому є красива картинка, але немає місця для щастя і справжніх людських цінностей. Нескінченна гонитва за трендами, нав’язаними ідеалами і статусом зміщують акценти і життєві пріоритети, особливо серед молоді, – коментує роботу Олег Михайлюта. – У кліпі ми звертаємо увагу на вади і показуємо пороки сучасного суспільства, закликаючи задуматися про справжні цінності. Набратися сміливості і просто бути собою, бути чесним перед оточуючими».

> Читайте наше інтерв’ю з гуртом ТНМК

Олександр Фоззі Сидоренко додав, що «У сюжеті ми використовували образи, які часто можна побачити в реальному житті, коли люди фотографуються з чужими букетами і машинами, Чекіняться в дорогих ресторанах і готові піти на все заради пару десятків або сотень лайків. Істинна велич – вона всередині, вона не кидається в очі, а решта – зовнішній блиск, мішура, не варта зусиль і витрачання часу».

Нагадаємо, що попередній кліп ТНМК вийшов декілька місяців тому.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023