Головна
>
Новини
>

UPark оголосив нових хедлайнерів. Серед них – Thirty Seconds to Mars

UPark оголосив нових хедлайнерів. Серед них – Thirty Seconds to Mars

Організатори фестивалю UPark продовжують анонсувати хедлайнерів. Сьогодні стало відомо, що влітку 16-18 липня у Sky Family Park також зіграють Nothing But Thieves та американці Thirty Seconds to Mars.

Nothing but Thieves – британський рок-гурт, заснований у 2012 році. Наразі в їхній дискографії два альбоми, останній з яких виходив у 2017-му. Восени вони презентували міні-альбом, але інформації про новий повноформатник наразі немає. В Україні команда вже не вперше – вони грали як на фестивалях (UPark-2016 та два роки поспіль на Atlas Weekend), а також виступали у Києві та Львові цього року.

Thirty Seconds to Mars – американський гурт братів Лето приїдуть в Україну вп’яте. У 2018-му вони презентували альбом America, з яким успішно проїхали тур спільно з Muse та PVRIS.


Таким чином лайнап UPark Festival наразі вигладає так:

16 липня:
Nothing But Thieves
SWMRS

17 липня:
Rag’n’Bone Man
Thirty Seconds to Mars
PALE WAVES

18 липня:
The Prodigy


Придбати квитки на фестиваль за спеціальною фан-ціною можна зареєструвавшись за посиланням на пресейл. З 18 грудня розпочнеться загальний продаж квитків.

Нагадаємо, що на цьогорічному UPark Festival виступали такі гурти, як Gorillaz, Massive Attack, Young Fathers, Bonobo, Tove Lo та Kaleo. Прочитати наші враження з нього можна тут.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024