Natural Storm

(EP) Лєра Зданевич
28 Липня, 2020
Natural Storm

Natural Storm  — ЕР гурту Gamardah Fungus, що вийшов у листопаді 2019. «Ці треки були записані 2019 року за допомоги модульних синтезаторів та електрогітар. Для нас це доволі мінімалістичний технічний сетап, бо на попередніх альбомах ми використовували дуже багато інструментів – як саморобних, типу електронних шумогенераторів і механічного інтонаруморі, так і культових, типу тибетського гора кнглінг з людської кульшової кості», – розповідають учасники гурту.

«Символічно, що після 10 років, Gamardah Fungus стилістично повертаються до концепту перших альбомів: з мінімалістичніми аранжуваннями, дроуновою мрачнуватістю та в’язкими звуковими патернами. Тим сильніший контраст після насиченого та мелодійного CROSSING THE WASTELAND. Втім, саме цього сирого звучання, шерохуватих електричних гітарних рифів мені й не вистачало у дніпрян. Саме в цьому мінімалізмі найкраще відчувається динаміка. І десь на Chasing The Wind ти остаточно поринаєш у шторм, крізь який кидають тебе Ігор та Сергій», – прокоментував вихід платівки музичний редактор LiRoom Артем Рісухін.

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Gamardah Fungus

Gamardah Fungus — дует звукорежисера Ігоря Ялівця та гітариста Сергія Ягоди, який було засновано 2009 року в Дніпрі. На сьогодні гурт має чимало релізів, відеокліпи та значний список творчих колаборацій з різними музикантами, режисерами, художниками, письменниками тощо. Останній на цей час альбом "Natural Storm" вийшов у 2019 році. У 2017 році наш Артем Рісухін взяв у музикантів велике інтерв’ю.

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.