Все буде добре!

(LP) Лєра Зданевич
5 Серпня, 2020
Все буде добре

Все буде добре! — сольний альбом української джазової співачки та сонграйтерки Laura Marti, що вийшов у 2019. Це перший повністю україномовний альбом співачки. На відміну від попередніх робіт, у Все буде добре! Марті експериментує із жанрами, поєднуючи попмузику, соул та фанкові елементи. У створенні альбому Все буде добре! взяли участь дванадцять музикантів. Саунд-продюсер альбому – В’ячеслав Шевченко. Також над музикою працював Юрій Шепета (один з авторів музики для балету The Great Gatsby) і Ігор Агрич, відомий роботою з Джамалою.

«Я експериментую, але ніколи собі не брешу. Для мене це найголовніше. Я створюю тексти та музику так, як того вимагає в цей момент моя душа. Думаю, що саме цю свободу повинен мати справжній музикант, артист. Співати треба тільки про те, у що сам закоханий та у що щиро віриш. Інакше діалог зі слухачем буде штучним. А це нікому не потрібно», — розповідає Лаура.

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.