Головна
>
Відео
>

Brave! Factory намалювали сюрреалістичний мультфільм на основі сну свого співробітника

Brave! Factory намалювали сюрреалістичний мультфільм на основі сну свого співробітника

Фестиваль електронної музики Brave! Factory випустив першу з трьох частин мультфільму, який став основою для нової кампанії фестивалю.

Як розповідають автори мультфільму, співробітникову Brave! Factory наснилося, як жучок, у якого замість ніг обертаються квіти, і його вірний друг дерево потрапили на фабрику. Сон візуалізували художник Даніїл Ревковський та мультиплікатори Happy Hippie Lab.

Музику для мультфільма написав засновник проекту Closer Тимур Баша.

У промисловому світі – на будь-якій фабриці, заводі й іншому осередку ККД – про такий розподіл ресурсів не стануть навіть слухати. Якщо тільки жук і дерево самі не зайдуть до них у гості. Нехай ми полестимо собі і скажемо, що Брейв! Фекторі для того і існує – щоб прийти в гості і переосмислити занадто раціональний індустріальний об’єкт. Змусити його працювати не на виробництво і збут, а на мистецтво, музику та інші блага єдиного моменту і моменту єднання.

Нагадаємо, 24 серпня втретє пройде фестиваль електронної музики Brave! Factory від Closer. Подія, що торік отримала «Золотого Фазана» у номінації Найкращий фестиваль-2018. Місце проведення локації поки тримається у секреті, проте організатори продовжують поступово розкривати імена учасників. А поки – читайте наші репортажі з першого та другого фестивалів.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023