Головна
>
Відео
>

Fontaliza зробили лірик-відео на пісню, складену з газетних заголовків

Fontaliza зробили лірик-відео на пісню, складену з газетних заголовків

Сьогодні гурт з Горлівки Fontaliza опублікував відео на пісню 4.20, яка увійшла до останнього альбому Фірмові рухи. Текст цієї пісні складений із газетних заголовків, а назва відповідає тривалості треку (на противагу іншому можливому змісту).

«4.20 – це пісня, що характеризується перевагою форми над змістом. В процесі роботи над альбомом, цей трек виявився останнім. Тому ідей для написання тексту не залишилося зовсім.
Ми колись читали історію The Rolling Stones, які вичерпавши всі творчі сили для написання пісень, склали текст з газетних заголовків. Ми вирішили взяти приклад наших старших братів. Вирушили до найближчого супермаркету, набрали новинних газет і стали шукати найбільш помітні й абсурдні на наш погляд заголовки. На мій подив, це виявилося досить захоплюючим заняттям. Чого тільки не пишуть в газетах: і про коханку чоловіка, і про психоделічні зустрічі з Богом.

Коли ми записали пісню, виявилося що тривалість треку 4 хвилини 20 секунд. Я вирішив зберегти концептуальність пісні, тому щоб закінчити роботу над текстом прокидався о 4:20 ранку. У підсумку, форма перемогла зміст. Ми не намагалися вкласти в цю композицію якийсь сенс. Більшою мірою – просто розважалися. Але кожен з нас знаходить в цьому треку якісь свої асоціації та сенс. Думаю, що з цією піснею нам хоч трохи вдалося наблизитися до концепції створення справжнього мистецтва. Коли ти створюєш щось граючись. Нехай навіть все це ілюзія», – розповів фронтмен гурту Паша Холошев.

Це не перша відеоробота гурту за цей рік. Раніше Fontaliza презентували відео на пісні Повільний рок-н-рол та Тварина

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024