Головна
>
Плейлисти
>

40 улюблених українських пісень редакції LiRoom за 2019 рік

40 улюблених українських пісень редакції LiRoom за 2019 рік

LiRoom LiRoom
16 Грудня, 2019

Четвертий рік поспіль ми збираємо улюблені українські пісні року. Кожного разу виходить різна кількість. У нас було 100 пісень, 60 пісень, 50 пісень, і от, цього року, – 40. Кількість кожного разу обирається радше інтуїтивно, ніж спеціально, але неможливо не звернути увагу на своєрідний даунтренд.

Української музики з кожним роком стає все більше. Артисти виходять на масштабніші майданчики. Квоти працюють, радіо наповнюється. Проте чи росте якість української музики загалом? Питання риторичне та трошки аналітичне. Його ми ще піднімемо у наших підсумкових матеріалах.

А поки, Льоша Бондаренко, Катя Ятель, Артем Рісухін та Лєра Пірус (у кожного по десятці відповідно) зібрали по 10 улюблених українських пісень за цей рік – незалежно від мови написання. Плейліст вийшов дуже еклектичним: від alyona alyona, яку неможливо було пропустити, до дніпровських електронників Monotonne. Від Жадана і Собак, які так і залишаються десь посередині між снобською аудиторією та масами, до Кургана, який вивів треш у категорію мистецтва. Від елегантного джазу Pokaz Trio до максимально форматного попу від Jerry Heil.

Слухаємо разом на стрімінгових платформах!

Apple Music Google Play

Нагадаємо, що раніше ми запропонували вам пригадати, як добре ви пам’ятаєте, що відбувалося у 2019-му в українській музиці.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024