Що вже відомо про фестиваль «Джаз на Днепре»

20-22 липня на Монастирському острові у Дніпрі пройде фестиваль «Джаз на Днепре». Його було засновано ще у 1968 році, але у 2000-х фестиваль не відбувався. Повернення події на фестивальний ринок відбулось у 2016 році за підтримки мера Дніпра Бориса Філатова.

Минулого року під час «Джаз на Днепре-2017» відбулось святкування одразу двох знакових ювілеїв у світі музики — сторіччя композитора і піаніста Телоніуса Монка та сторіччя співачки Елли Фітцджеральд. На ньому виступали різні музиканти з США, Франції, Італії, ЮАР та України.

Наразі про цьогорічний фестиваль, якому виповниться 50 років, відомо небагато. У лайнапі наразі дворазова лауреатка Греммі Ді Ді Бріджуотер (США), композитор Теренс Бланшар (США), піаніст Меттью Уітакер, саксофоніст Трой Робертс (Австралія) та піаніст Джекі Террассон (Франція). З українських музикантів вже оголошено про виступ гурту DZ’OB та презентацію проекту Argentum Дмитра Логвіна.

Окрім цього організатори анонсували проведення конкурсу «Джаз на пирсе» для молодих джазових виконавців. Він буде відбуватись у кілька етапів: відбір заявок, серія концертів, які будуть оцінюватись журі, фінальний виступ конкурсу 20 липня. Переможець отримає можливість зіграти на головній сцені фестивалю. Дізнатись більше про нього можна тут.

Квитки на фестиваль з’являться незабаром. Ціна на них стартуватиме з 250 грн.

Читайте також:

> Що вже відомо про Leopolis Jazz Fest
Що вже відомо про фестиваль [STARTUP] ГОГОЛЬFEST
> Що вже відомо про фестиваль RespublicaFEST
> Що вже відомо про шостий фестиваль «Білі Ночі»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.