Що вже відомо про фестиваль MRPL CITY 2018

3-5 серпня в Маріуполі на території пляжу Піщанка вдруге пройде найбільший музичний фестиваль східної України MRPL CITY 2018. Цього року перед організаторами стояла мета окремо підкреслити атмосферу, шляхом оформлення фестивальних майданчиків в індустріальному стилі.

«Ідея зробити фестиваль в Маріуполі з’явилася, тому що на східному узбережжі України ніколи не проводилося нічого подібного. Масштабний музичний фестиваль на пляжі Азовського моря став першим у своєму роді, і це привернуло безліч гостей зі всієї країни, — розповідає Володимир Бригинець, організатор фесту. — Місія фестивалю MRPL CITY показати всім, що Маріуполь – це українське і, головне, безпечне місто, яке розвивається і стає краще рік від року. Не тільки українські, а й зарубіжні артисти з радістю приймали пропозицію виступити як в минулому, так і цього року. І якщо ще в 2017 році кілька зарубіжних діджеїв під впливом негативних новин відхилили нашу пропозицію, то в цьому році всі запрошені артисти погодилися на участь у фестивалі без питань».

Цьогорічним хедлайнером фестивалю став американський гурт Crazy Town. Бенд було засновано у 1995 році, але у середині 2000-х вони поставили свою творчість на паузу. Найбільшу славу Crazy Town принесла пісня Butterfly. Наразі у гурту три альбоми, останній з яких, The Brimstone Sluggers, вийшов у 2015 році. Серед інших закордонних учасників Vanilla Sky (Італія), ЛСП (Білорусь), Arston (Білорусь), Noize MC (Росія), Matt Nash (Великобританія), Andy Moor (Великобританія), Super8 & Tab (Фінляндія) та інші.

На головній сцені зіграють і популярні українські виконавці: DZIDZIO, Оля Полякова, Ivan Dorn, Макс Барських, 5’nizza, ВВ, O.Torvald, ONUKA, Валентин Cтрикало, Сергій Бабкін, KAZKA, Артем Пивоваров, Пошлая Моллі, Табула Раса, Green Grey, Брати Гадюкіни, TAYANNA, Сальто Назад, Мотор`ролла, Dilemma.

На електронних сценах Ark & Sigma Stages також можна буде почути Gidro, Cape Cod, Miss Monique, Mark Devite, LTW, YUKO, Azzoti, Wanna Wake, Celery.

Крім виступів артистів, відвідувачам будуть запропоновані різні сервіси та зони відпочинку, а також майстер-класи, спортивні ігри та водні розваги. Для відвідувачів MRPL City буде організоване наметове містечко.

Читайте також:

> Що вже відомо про Leopolis Jazz Fest
Що вже відомо про фестиваль [STARTUP] ГОГОЛЬFEST
> Що вже відомо про фестиваль RespublicaFEST
> Що вже відомо про шостий фестиваль «Білі Ночі»
> Що вже відомо про фестиваль «Джаз на Днепре»

Фото: прес-служба фестивалю


Придбати квитки на фестиваль можна за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.