Juvenile

(EP) Лєра Зданевич
25 Липня, 2020
juvenile

Juvenile  — дебютний ЕР львів’ян The Castle, що вийшов у листопаді 2019. «Juvenile EP — це ностальгія за епохою, якої ми не застали, проте її відлуння й досі доносяться до нас через мистецтво», —  так гурт говорив про свій дебют. Тоді про них написали українські ЗМІ(наприклад, СЛУХ, Open.UA, Neformat.com.ua, Clutch, львівські Варіанти написали розгромну рецензію у своїх кращих традиціях).  Та закордонні (Velvet Independent, JustMusic.fr, Niche music, Zickma та інші). А ми додали їх ЕР до свого топу мініальбомів 2019.

Льоша Бондаренко тоді написав про них так: «Львівський гурт The Castle винирнув нізвідки і вразив нас неймовірною стильністю матеріалу. Так, це дуже схоже на останній альбом Arctic Monkeys та взагалі на весь ліричний постбритпоп останніх років. Але на відміну від багатьох попередників на теренах України The Castle майже не звучать вторинно. У них відчувається якась внутрішня енергія і бажання зробити по-своєму красиво».

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.