Білий

(LP) Лєра Зданевич
4 Серпня, 2020
білий

«Білий» — другий лонгплей гурту PVNCH, що вийшов у 2019 році. Цим релізом вони підкреслюють, що грають саме «білий» реп. «Білий реп — це стояти вранці в чергах в секонді, – кажуть артисти. — Це коли тебе під час зйомок власного кліпу обшукує поліція. Це люди, віддані своїй справі. Локальні тусовки та унікальний сленг.»

«Наша ціль — довести, що реп може лишатись самобутнім і справжнім та отримати широку підтримку публіки, — говорять учасники гурту, Саня Monstr, Юра Zдоровий, Сергій Hort. — Ми з маленького провінційного містечка, тому знаємо, що близьке і що болить простим людям. Знаємо, що слухають в машинах пацани, що робиться на вулицях та що турбує тих, хто покидає рідні місця заради кращої долі. Все це ми називаємо БІЛИЙ реп, що є ретрансляцією всього, що оточує нас і таких як ми – простих людей. Чорні заробляють репом – білі заробляють на реп», – коментують учасники гурту «ПІВНІЧ» (PVNCH).

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.