Матерія

(LP) Лєра Зданевич
5 Серпня, 2020
матерія

Матерія — дебютний альбом гурту Kosmopolis, що вийшов у грудні 2019. Платівка складається з 10 пісень.

«Особисто для мене, “Матерія” – це збірка спогадів. Кожного разу, коли я слухаю ту чи іншу пісню, я ніби включаю короткометражний фільм, який починається з написання першого рядка і закінчується натисканням кнопки “стоп” в студії звукозапису. “Матерія” – це сукупність сил, емоцій і ідей, кожна пісня – маленька історія з життя, реальний досвід і перший крок до великого початку», – говорить про платівку вокаліст Kosmopolis Андрій Ярошенко.

До альбому потрапили нові пісні та презентовані раніше сингли «Не Про Нас» та «Час Пік». А також кілька пісень з репертуару гурту L’UVERS – ранньої версії Kosmopolis. Мова йде про композиції «Дай Мені», «Ілюзії» та «Все, Що Нам Треба». Презентація альбому наживо відбулася 6 лютого у київському клубі Atlas.

Дата виходу: август 2019

Купити музику:

Відео:

Група: #BALANSBILOGO / #БАЛАНСБІЛОГО

balansbilogo

БАЛАНСБІЛОГО — творче об'єднання хіп-хоп авторів, сформоване у 2017 році на базі творчої майстерні «#BALANSBILOGO/#БАЛАНСБІЛОГО» в Рівному. На базі майстерні створюють музичну, графічну і відео продукцію. До складу формації входять PLVNZZI/ПЛВЙ (Олександр Полевий — музичний продюсер, режисер, креативний концепт-директор, автор слів, МС, композитор, DJ & Scratcher,), Веселий/BaraCos (Костянтин Барабаш — музичний продюсер, режисер, відео режисер, автор слів, МС, композитор, організатор вечірок та заходів) та Комар/Игрокъ (Дмитро Комаринський — композитор, музикант, автор слів, музичний режисер, дизайнер). У 2018 році випустили перший альбом "На Балансі". Зараз гурт працює над другим альбомом та випускає окремі сингли. Своєю метою формація ставить розвиток української музики і хіп-хоп культури.    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.